Biuro rachunkowe AKTÓWKA

Ewa i Gabriela – mama i córka – to my tworzymy biuro rachunkowe Aktówka. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrową małych i średnich firm, które są naszą specjalnością. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży. To, co nas wyróżnia spośród innych biur rachunkowych, to z pewnością indywidualne podejście do każdego klienta. Doskonale rozumiemy, że zagadnienia księgowe mogą być dla przedsiębiorców skomplikowane i niezrozumiałe, dlatego staramy się mówić ludzkim językiem i tłumaczyć do skutku. Jesteśmy przyjaźnie nastawione i na pewno nie wpisujemy się w wizerunek stereotypowej księgowej. Skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub przez media społecznościowe. Działamy stacjonarnie w Rzeszowie, ale uwielbiamy również współprace zdalne – mamy wielu klientów z całej Polski.

 

Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie na ul. Boya-Żeleńskiego 23/225 (2 piętro)

Ewa

Księgowość to jej prawdziwa pasja. Często wpatrzona w ustawy i inne rozporządzenia nie słyszy co się do niej mówi ? Hoduje morskie rybki i koralowce a w wolnym czasie ćwiczy jogę. Uwielbia steki ? Jest świetnym kierowcą. Swego czasu ścigała się na torze na 1/4 mili. 

księgowa biuro rachunkowe rzeszów

Gabriela

Młodsza księgowa. Głowa marketingu i spraw informatycznych w firmie. To ona relacjonuje na Facebooku/Instagramie co dzieje się w biurze i jakie są zmiany w podatkach. Wniosek do CEIDG zna na pamięć. Zawsze znajdzie to, czego nikt inny nie widzi. ? Uwielbia koty i fotografię artystyczną. Ćwiczy jogę i podróżuje kiedy tylko się da. ?

zdalna księgowa rzeszów